„Pošpinil by svoj odkaz.“ Novotný varuje Vémolu a upozorňuje na následky jeho rozhodnutia.

Príležitosť, na ktorú čakal Karlos Vémola posledné 4 roky je konečne tu. Prvý český zástupca v UFC má možnosť vrátiť svojmu slovenskému rivalovi Attilovi Véghovi tvrdú porážku, ktorú mu bývalý šampión Bellatoru uštedril pri ich prvom vzájomnom zápase. 

Koniec v Oktagone/začiatok v Clashi?

38 ročný Vémola avizoval, že duel s Véghom bude možno posledným v jeho bohatej kariére. V MMA by sa však český „Terminátor“ chcel angažovať aj naďalej, k čomu má hneď niekoľko možností.

Jednou z nich by mohlo byť aj pôsobenie v Clash of the Stars, kde by ho za jeho služby bezpochyby bohato odmenili. Túto možnosť nezavrhol vo svojich predchádzajúcich vyjadreniach ani sám Vémola, ktorý sa „money fightom“ počas svojej kariéry rozhodne nevyhýba.

Predstava „Terminátora“ v Clashi nie je úplne priaznivá pre súčasného zamestnávateľa českého zápasníka Ondřeja Novotného, podľa ktorého by mohlo Karlosove pôsobenie v Clash of the Stars výrazne poškodiť jeho odkaz legendy.

„Bola by to preňho určite hanba. Je to hanba pre každého, kto tam vlezie a je skutočný športovec. Pošpinil by svoj odkaz, ale je to jeho voľba. Ja dúfam a verím, že sa to proste nestane,“ konštatoval Novotný v rozhovore pre reflex.cz

To, či sa Vémola po konci kariéry rozhodne presunúť na pár duelov do Clash of the Stars v tejto chvíli nie je jasné, vzhľadom k narastajúcej popularite českej organizácie a sledovanosti, ktorú má by bolo spojenie s Vémolom po konci jeho profesionálnej kariéry zrejme lákavé pre obe strany.

Ako sa podľa vás rozhodne?