Odveta s Pirátom alebo trilógia s Kinclom? Odpovedá Karlos „Terminátor“ Vémola.

O2 aréna je miesto, kde sa legendárnemu českému zápasníkovi Karlosovi Vémolovi vôbec nedarí. Pri posledných 3 zastávkach v najväčšej českej aréne sa mu ani raz neporazilo zvíťaziť. Prvýkrát padol Vémola v o2 ešte v roku 2019, ked ho v zápase storočia zdolal po ukončení v prvom kole Attila Végh. Pri nasledujúcej zástavke sa Vémola v odvete dvoch veľkých rivalov stretol so šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom. Ani tentokrát však zápas nedotiahol do víťazného konca. Do tretice všetko dobré v prípade českého Terminatora neplatilo ani na Oktagone 51, kde ho po  ukončení v prvom kole zdolal Samuel „Pirát“ Krištofič.

Sám 3á ročný český zápasník priznal, že sa jeho bohatá kariéra chýli ku koncu. Pred sebou však ešte má minimálne odvetu zápasu storočia s Attilom Véghom, ktorá sa odohrá na Oktagone 51 v pražškom Edene.

Ako to ale Terminátor vidí s možnou odvetou s Pirátom?

„Nemôžem na každý zápas, ktorý sa mi nepodarí, robiť reparát. Pirát si dal do hlavy, že ma knockoutuje až sa mu to podarilo a ja mu to asi ani nebudem nijak haniť. Teraz na tú odvetu  asi nie je priestor, aby som nad tým vôbec premýšľal, teraz mám v hlave iba zápas s Attilom Véghom a tým by moja kariéra mala končiť. Nemôžem opraviť každú chybu, ktorú som urobil. „

A čo Kincl?

„Myslím si, že väčší zápas pre fanúšikov by bol určite Patrik Kincl. Po dlhej dobe nebola O2 aréna vypredaná a na tom má svoju vinu Patrik Kincl, že ten zápas nevzal, pretože ľudia ten zápas chceli a boli sklamaný, že ten zápas nebude, preto sa tá O2 aréna nepredávala tak, jak sme všetci čakali. Teraz je to už ale úplne jedno.“ Reagoval Vémola na možnosť trilógie s Kinclom pre CNN Prima NEWS, ktorá podľa jeho prichádzala v úvahu len na Oktagone 51, kde sa napokon stretol s Pirátom Krištofičom.

Nasledujúci a zrejme aj posledný zápas čaká Vémolu na štadióne pražskej Slávie, kam sa hviezdy Oktagonu chystajú v júni. Zatiaľ jediným oznámeným zápasom na karte Oktagonu 58 je odveta storočia Végh vs Vémola, ktorá by mala byť završením MMA kariéry oboch mužov.

Ktorý z nich sa podľa vás rozlúči s kariérou víťazne?