Odveta Pirát vs Kincl? Bývalý šampión vysvetľuje, prečo by do odvety išiel a čo pre ňu musí urobiť.

Samuel „Pirát“ Krištofič sa momentálne zotavuje po zranení, ktoré si odniesol z posledného zápasu s Alexom Lohoré.

Súboj, ktorý prebehol v rámci prvého kola pyramídy Tipsport Gamechanger „Pirátovi“ nevyšiel podľa predstáv, no aj napriek tomu mohlo mať jeho pôsobenie v pyramíde pokračovanie.

Ani veľká podpora zo strany fanúšikov  však jeho návratu do pyramídy nepomohla, keďže je v tejto chvíli zranený a plnohodnotnú prípravu do ďalšieho kola Gamechangeru by nebol schopný absolvovať.

Kincl vs Pirát 2?

V rámci tradičných otázok a odpovedí na svojom instagrame sa Krištofič rozpovedal k inému veľkému zápasu, ktorý by ho v budúcnosti opäť mohol čakať, teda odvety so súčasným šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom.

Akože takto keď sa opýtaš, tak odpoveď je áno ale samozrejme budem si to musieť pravdepodobne ešte vybojovať v tej 84.

Čiže čakám že tam ešte budú zápasy predtým a uvidíme, že ako dopadne zápas o titul s Karlosom aj keď niečo nám samozrejme napovedal aj ten posledný zápas Karlosa.

Samozrejme, kebyže má titul a mám ísť o ten titul, tak by som išiel s ním do odvety, ale žeby som potreboval tú odvetu k niečomu viac ako proste túžbu ísť po ten titul, tak to nie.“
Konštatoval „Pirát“ ktorý v minulosti bojoval o titul v strednej aj weltrovej váhe, pričom v middleweight sa stal dočasným šampiónom aj víťazom druhej série televíznej reality show Oktagon výzva.