„Od advokátov očakávam jasné rozhodnutie.“ Slovenský zápasník chystá po ohrození zdravia právne kroky.

Veľmi nepríjemná situácia sa prihodila na poslednej tlačovej konferencii Clash of the Stars.

Organizácia, ktorá prináša fanúšikom zábavné a častokrát bizarné súboje influencerov usporiadala pred niekoľkými dňami záverečnú tlačovú konferenciu pred turnajom Clash of the Stars 4.

Zákerný útok

Tá však musela byť ukončená predčasne, z dôvodu sabotáže zo strany doteraz neznámeho páchateľa.

Ten mal počas konferencie zaútočiť na zápasníkov, promotérov aj členov štábu slzným plynom, po ktorom zostali účastníci paralyzovaní a neboli schopní v nej pokračovať.

Celá situácia sa podľa show promotéra Tomáša Le syho prešetruje a v prípade, že sa preukáže vina jedného zo zapasníkov, organizácia okamžite vyvodí dôsledky.

Hlavným podozrivým je aj vďaka svojmu predchádzajúcemu správaniu „psychopat“ Aleš Bejr, ktorý sa na spomínanej tlačovej konferencii takisto objavil, aj napriek tomu, že nebol pozvaný.

„Za včerajšie ohrozenie na mojom zdraví sa s vami ani ďalej baviť nebudem.

Včera až doteraz mám obrovské zdravotné problémy. Dnes ráno doktor, vyšetrenie a ďalšie kroky voči tomuto prestrelenému svinstvu, kde sa ohrozovalo viacero životov sa s týmto už nikdy nestotožním!

Dnes budem od svojho tímu advokátov očakávať jasné rozhodnutie ako ďalej.“ Reagoval Martin „Pagy“ Sedlák, ktorého zápas s Filipom Grznárom bol považovaný za jeden z najväčších ťahákov 4 galavečera Clash of the Stars.