Nový objav divízie má prvého vyzývateľa. Ktorý zápasník z rebríčka si brúsi zuby na Stefana Paterna?

Taliansky zápasník Stefano Paternò vletel do Oktagonu ako kométa, keď sa mu podarilo na poslednom turnaji roka ukončiť veľkého favorita a 3 rebríčka weltrovej váhy Iona Surdu.

Nový objav weltrovej váhy

Surdu, ktorý mal po víťazstve nad Alexom Lohoré nakročené k titulu sa nedokázal v zápase s Paternòm adaptovať na nepríjemný štýl svojho súpera, ktorý ho ukončil v 2 kole na submission. Talian na seba 16  víťazstvom v profesionálnej kariére strhol pozornosť fanúšikov, zápasníkov aj samotnej organizácie, ktorej vedenie musí s Paternòm v rámci titulového mixu rozhodne počítať.

Paternò vs Apollo?

Ďalším súperom bývalého šampióna Cage Warriors by mohol byť obľúbenec domáceho publika Leandro Apollo Silva, ktorý sa k možnému zápasu s Paternòm vyjadril na instagrame takto. „To by šlo. V marci by to bolo úžasné.“ Reagoval na dotaz fanúšika ohľadom zápasu s Paternòm v komentári Apollo. Ten sa naposledy predstavil na turnaji Oktagon 49 v Kolíne, kde sa mu podarilo zdolať hviezdneho Nemca Christiana Eckerlina .Brazílsky zápasník trénujúci v ATT na Floride má v Oktagone na svojom konte skalpy niekoľkých elitných súperov, vrátane víťaza pyramídy Tipsport Gamechanger Bojana Veličkoviča. 

Chceli by ste vidieť zápasiť Apolla s Paternom?