Neskončilo to. „Baba Jaga“ Mikulášek sa opäť prestreľuje so slovenským rivalom. Dôjde na ich odvetný zápas?

Kontroverzný český zápasník Václav Mikulášek sa po poslednej prekvapujúcej porážke na Clash of the Stars 8 vracia späť do plnej prípravy. Ta by mala vyvrcholiť jeho druhým zápasom na RFA, kde sa proti nemu postaví rovnaký súper ako pri jeho debute v slovenskej organizácií.

Náročné kariérne obdobie

Václav Mikulášek momentálne neprežíva ideálne kariérne obdobie, či už v rámci predvedených výkonov, ale aj samotných výsledkov.

Nepriaznivú sériu bez víťazstva nedokázal bývalý súper Vémolu, či Robertsona  ukončiť ani na Clash of the Stars 8 v Ostrave, kde podľahol po diskvalifikácii hviezde reality show love Island a amatérskemu boxerovi Sandrovi Jandejsekovi. 

Príležitosť na vyrovnanie účtov

Podobným spôsobom skončil aj Mikuláškov debutový zápas na RFA v Bratislave, keď opäť neovládol emócie a po svojom vtedajšom súperovi Gabrielovi Törökovi hodil chránič, za čo bol okamžite diskvalifikovaný.

Šancu na reparát proti rovnakému súperovi zrejme dostane Mikulášek už čoskoro, keďže by sa mal objaviť na plánovanom turnaji RFA a IAF v Prahe. O tom, či bude jeho súperom práve Košičan Török sa zatiaľ len špekuluje, no podľa posledných vyjadrení oboch strán, ktoré sú odvete zjavne naklonené je veľká pravdepodobnosť, že tento zápas uvidíme.

Víťazstvo potrebuje ako soľ

Mikulášek má momentálne skóre 9:13 a z posledných 5 zápasov dokázal zvíťaziť len raz, pri čom v 3 prípadoch prišiel o víťazstvo vlastným pričinením.

Uvidíme, či využije šancu na reparát proti Törökovi, ktorý naopak zažíva v celku vydarené obdobie kariéry a na súboj s Ostravským búrlivákom si evidentne verí.

Chceli by ste vidieť odvetu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *