Náročný večer pro diváka Slovenského MMA!

V sobotu večer/ v neděli ráno se konaly dva MMA turnaje a byly zvláštní tím, že každý měl svého Slovenského zástupce.

Jako první se v sobotu kolem desáté hodiny večer představil Vojto Barborik.

Představil se na turnaji PFL ve Walesu o účast v PFL Sezóně 2023 pro Evropu.

Vojto vypadal ve skvělé formě.

K mému překvapení hned ze začátku zápasu vzal soupeř Barboríka na zem.

Bohužel, po minutě a patnácti vteřinách si při pokusu vstát Vojto poranil koleno a byl donucen odklepat.

Prohrát kvůli zranění je to nejhorší co se může stát a mi přejeme Vojtovi, aby byl co nejdříve fit.

Pár minut po půlnoci se na turnaji UFC v San Diegu představil zástupce SFG Martin Buday.

Martin musel do těžké váhy ještě shazovat a osobně mi přišlo, že to bylo znát.

Jeho soupeř byl minimálně o 13 kg lehčí.

Celý zápas se odehrál v postoji, ale v očích mých i spousta dalších lidí Martin tahal za kratší konec.

Útoky vedl převážně s jedním úderem a hodně jich šlo do krytu.

Jeho soupeř měl dvakrát více signifikantních úderu, větší damage a i větší kontrolu klece.

Každopádně bodový rozhodčí rozhodli, že to skončilo 2:1 na body pro Martina Budaye.

Každopádně Martinovi gratulujeme a těšíme se, že je další UFC vítězství pro Slovensko.

Jaký jste měli pocit z Badyho zápasu vy?