Muž roka Jakub Enžl vyzval do ringu Separa. V hre je aj Clash a Baba Jaga.

Bojové športy sú v súčasnosti lákadlom pre rôzne televízne, či internetové osobnosti, ktoré si chcú vo väčšine prípadov priniesť väčšiu čísla na sociálnych sieťach a získať nové publikum. Veľkú základňu fanúšikov už bezpochyby má český fitness influencer Jakub Enžl. 25 ročný internetový tvorca, ktorý získal ocenenie muž roka 2023 časopisu Esquire man zbiera úspechy na všetkých frontoch a svoje obzory by si mohol rozšíril aj v bojových športoch, ktoré už nejakú dobu trénuje.

Výzva pre Separa

O možnom zápase v ringu, či klietke sa rozhovoril v podcaste Hype-cast, kde adresoval aj výzvu v súčasnosti zrejme najúspešnejšiemu slovenskému rapperovi. „Separa chcem vyzvať na box. Separko vyzývam ťa na box, na fight. Ja by som si chcel dať takýto fight, hrozne by som chcel boxérsky fight.“

Clash a Baba Jaga?

Na otázku moderátorov, či by si vedel predstaviť svoj zápas pod organizáciou COTS napríklad s „Babou Jagou“ Mikuláškom reagoval Enžl takto. „Je to jedno, mohlo by to byť aj v Clashi, hlavne aby to dávalo zmysel. V clashi to bude mať aspoň sledovanosť a bude to v peknej atmosfére. Mne by to nevadilo ale to je profi fighter (Baba Jaga).

Enžl už v minulosti obdržal výzvu od veterána na MMA zápas od veterána bojovej scény Alexa Cvernu. Tento zápas však podobne ako výzvu od Karlosa Bendu nakoniec neprijal. Viac ako zápas v MMA láka Enžla podľa vlastných slov box, v ktorom zápasy známych osobností u nás usporadúva organizácia Fight Night Challenge. Práve v FNC  mal svoj doteraz jediný zápas Separ, ktorý však zo súboja s konkurentom z branže Majkom Spiritom nevyšiel víťazne.

Chceli by ste vidieť súboj Separ vs Enžl?