Možný opäť ukázal charakter. Sivák nebol spokojný. RFA však v Košiciach opäť predviedlo veľkú show.

Turnaj RFA 14 v Košiciach je za nami. V Steel aréne bol korunovaný nový šampión.

Dlho očakávaný galavečer pre fanúšikov MMA z celého východného Slovenska je za nami. V Košickej Steel aréne sme od 18 hodiny boli svedkami zaujímavého zápasového mixu MMA a zápasov v postoji.

Niekoľko zápasov skončilo na body, no boli sme aj svedkami skvelých ukončení.

Ukončenie večera

O zrejme najkrajšie ukončenie sa na domácej pôde postaral Gabriel Török, ktorý po presne mierenom ľavom háku na zemi dokončil Michala Dobiáša.

Víťazstvo získal aj Matyasz Viszlay, keď v zápase dvoch výborne silovo disponovaných súperov dokázal presadiť svoj štýl a zvíťaziť.

Midlový princ v zápase večera

V extrémne vyrovnanom zápase sa z víťazstva radoval aj midlový princ Kozubovský. Ten s maďarom Tóthom viedol 2 kolá vyrovnaný boj, no v treťom sa mu už podarilo zápas ukončiť.

Sklamanie domácich fanúšikov priniesli súboje domácich nádeji Toporcera a Wittnera, keďže ani jeden z nich nedokázal nájsť recept na kvalitný wrestling súpera. V prípade Wittnera to ale bolo aj pričinením zranenia.

Sivák stále neporazený

24 víťazstvo v kariére získal Ostravský „Bad Boy“ Václav Sivák. Sivák v súboji s húževnatým Nemcom Hoppom tlačil plné tri kolá, ukončenia sa však nakoniec nedočkal.

Získal však ďalšie víťazstvo a posunul sa bližšie k stretu šampiónov s Tadeášom Růžičkom.

Možný získal opasok šampióna

Radosť domácich tribún však opäť zaistil Tomáš Možný, ktorý v hlavnom zápase večera ukončil Lajoša Pappa. Slovenský obor čelil počas zápasu neustálim útokom a pokusom o takedown od maďarského wrestlera. Opäť však ukázal veľkú chuť po víťazstve a zápas ukončil.

Pocity zo zápasov svojich výkonov a mnoho ďalšieho prezradili zápasníci na pozápasovej tlačovej konferencii, ktorú si môžete pozrieť tu.