MMA rok 2023 bude na domácej scéne pekelne nabitý!🔥

Oktagon, RFA či KSW. Nezabudnuteľné zážitky, emócie, či eventy, na ktoré sa nezabúda. Poďme si zhrnúť, čo všetko nás čaká od budúceho mesiaca.

OKTAGON 38
O2 Aréna, Praha
30.12.2022
Uzatvorenie tohto roku ako sa patrí. 2 titulové zápasy, 2 skvelé odvety, Macek vs Mågård o trón bantamu a veľkolepá šou v podobe Kincl vs Vémola 2. Predstaví sa i brazílsky fantóm Rafael Xavier či „tichá voda“ perovej váhy Ahmed Vila. Potvrdený je taktiež aj Matěj Peňáz.

RFA BUDAPEŠŤ                                    04.02.2023
RFA prinesie do metropoly Maďarska skvelú šou. Mená síce ešte niesu potvrdené, no určite sa môžeme tešiť na domácich i zahraničných elitných fighterov pod hlavičkou RFA.

OKTAGON 39
Audi Dome, Mníchov
11.02.2023
OKTAGON MMA mieri do metropoly Bavorska. Jungwirth vs De Oliveira, Niklas Stolze, ďalší skvelý zápas Poppeck vs Martin Zawada, jednotka ťažkej váhy Hatef Moeil a obávaný strelec bantamu Michael Deiga-Scheck. Turnaj, ktorý rozhodne pohne
váhami organizácie a určí nových vyzývateľov.

FABRIQ MMA 2
Nitra
25.02.2023
Táto organizácia, ktorej majiteľom je legenda MMA scény Atilla Végh po úspešnom vstupe na scénu oznámila pokračovanie. A keďže prvý turnaj naozaj stál za to, od druhého môžeme očakávať to isté, keďže už sú oznámené 2 mená fighterov, ktorí sľubujú skvelé zápasy. Jedná sa o Vojta „NRP“ Barboríka a premožiteľa Romana Paulusa Magomeda Kadimagomedova.

OKTAGON 40
Ostravar Aréna, Ostrava
04.03.2023
Návrat do najtvrdšieho mesta republiky. Po titulovej prehre môžeme očakávať zápas Davida Kozmu a elitu domácej scény.

OKTAGON 41
15.04.2023
Home Credit Aréna, Liberec
Historicky prvý turnaj OKTAGONU v severnej časti Čiech. Mená síce ešte nepoznáme, no určite sa bude jednať o parádny večer a fanúšici sa tak môžu tešiť na ozaj zaujímavé zápasy.

OKTAGON 42
29.04.2023
Zimný Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Organizácia prichádza späť na Slovensko… A splu s ňou aj veľké zápasy a mená. Tešiť sa môžeme na veľký návrat dvoch borcov, ktorí tu na poslednom turnaji (OKTAGON 27) predviedli jeden z najlepších zápasov histórie domácej scény. Jedná sa samozrejme o Ivana „Bukiho“ Buchingera a Vojta Barboríka. Roman Paulus si určite bude chcieť napraviť chuť po prekvapivej prehre na FABRIQ MMA a po výhre nad Mellilom sa predstaví aj obávaný „El Chapo“ Čepo. Posledný doposiaľ potvrdený fighter na karte je „Diamantový Čávo“ Robo Pukač. Tešiť sa tak môžeme na ďalší parádny ohňostroj.

KSW OSTRAVA
Ostravar Aréna, Ostrava
???
Už dlhšiu dobu sa hovorí o príchode poľského giganta KSW do Česka. Vznikli kvôli tomu už aj potýčky medzi majiteľmi organizácii, no termín stále nepoznáme. Prísť k nemu by však mohlo budúci rok.

TIPSPORT GAMECHANGER BY OKTAGON
Brutálny projekt, ktorý u nás nemá obdobu. 16 zápasníkov weltru, ktorí si medzi sebou rozdelia 1 milión eur a víťaz šek na 300 00€. 5 turnajov, forma pyramídy a brutálne bomby. Doposiaľ bolo oznámených 7 bojovníkov, ktorými sú Patrik Kincl, David Kozma, Apollo Silva, Bojan Veličković, Maté Kertész, Christian Eckerlin a Christian Jungwirth. S určitosťou zatiaľ vieme povedať len to, že v Ostrave (v marci) sa nám predstavia Christian Eckerlin a Christian Jungwirth. Projekt ale sľubuje skutočné bomby a to je presne to, čo máme na tomto športe radi.

Čaká nás toho naozaj veľa, na ktorú akciu sa však tešíte najviac?