„Mali by ho vyj*bať z Oktagonu.“ Nespokojný zápasník reaguje na výkon rozhodcu.

Zápasník košického MMA Top teamu Matyas Viszlay absolvoval pred niekoľkými dňami svoju premiéru v Oktagone, pod pravidlami MMA.

 

Bojovník poloťažkej váhy má síce na konte len 3 profesionálne zápasy, no už teraz má skúsenosti z dvoch najväčších európskych MMA organizácií, teda KSW a Oktagonu.

Zhodou okolností sa obe galavečery odohrali v Liberci, výsledku zápasov však dopadli odlišne.

Kým na KSW 79 si Viszlay dokázal presadiť svoj silový štýl a zvíťaziť, na Oktagon sa to nepodarilo.

V súboji s Václavom Mikuláškom sa mu z počiatku darilo presadzovať svoj wrestling, no po navráte zápasu späť do postoja sa už nedokázal presadiť a nakoniec bol ukončený.

No a práve s postavením zápasu do postoja, ktoré nariadil nemenovaný rozhodca majú fanúšikovia, členovia jeho tímu aj samotný zápasník veľký problém, keďže podľa ich názoru nemal rozhodca ani najmenší dôvod vracať zápas do postoja.

Gratulujem súperovi.
Rozhodcovi tiež, síce neviem ako sa volá ten debílek s tými vlasmi z 20teho storočia, ktorý si myslí, že rozhoduje dedinský futbal na konci sveta.

Mali by ho vyj*bať z Oktagonu navždy.“

Reagoval na svojom instagrame nespokojný Viszlay, ktorého tím sa rozhodol podať oficiálny protest.

Uvidíme, ako sa situácia vyvinie, no s ohľadom k predchádzajúcim kontroverzným rozhodnutiam, ktoré sa v minulosti udiali nie len v Oktagone, a ktoré neboli vyhodnotené v prospech strany navrhovateľov, sa žiadny postih ani v tomto prípade neočakáva.