Kto stojí za nahlásením organizácie RED FACE a aké zápasy nakoniec doručia?

Novovzniknutá organizácia bojových športov s názvom RED FACE, v ktorej sa mali pôvodne konať zápasy vo fackovaní mení svoj koncept.

Koleso, Max Green či Aleš Bejr, to sú mená, ktoré sa mali predstaviť v súbojoch vo fackovaní na prvom turnaji RED FACE v O2 Universum.

Príčina odloženia turnaja

Dôvodom odloženia galavečera a nútenej zmeny konceptu má byť zásah zo strany štátu, ktorý na podnet z viacerých strán neudelil legislatívne právo na organizovanie takýchto podujatí.

Podľa slov jedného z majiteľov organizácie má byť za sťažnosťou na RED FACE okrem konkurencie aj nemenovaný český zapasník, s ktorým sa majiteľ a promotér Patrik Pejcha dlhodobo sporí v iných záležitostiach.

RED FACE pokračuje

Ani legislatívne komplikácie však usporiadateľov neodradili od organizovania galavečera a od toho, aby priniesli fanúšikom show, akú im pri ohlásení vzniku organizácie sľubovali.

Nový koncept

Nútenou zmenou však musí prejsť koncept celej organizácie, na ktorej žiadne zápasy vo fackovaní neuvidíme.

Namiesto toho sú v pláne hromadné zápasy, súboje v klietke strachu a iné strety celebritných účastníkov.

Miesto a dátum konania prvého galavečera RED FACE zatiaľ nie su známe, podľa tlačovej správy samotnej organizácie sa však už čoskoro chystajú odhaliť všetky dôležité informácie, vrátane zápasovej karty a dátumu konania.