Kto je manažérom Matěja Peňáza a ktoré hviezdy domácej scény zastupuje?

V poslednom období je najdiskutovanejšou témou medzi fanúšikmi na domácej scéne bezpochyby kauza okolo Matěja Peňáza, ktorý mal po zranení pôvodného súpera Patrika Kincla bojovať s náhradníkom Vlastom Čepom.

Informačný šum a odlišné predstavy zúčastnených strán však zabránili tomu, aby sa dlho očakávaný duel uskutočnil.

Chyba na strane manažéra?

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli informáciu od zdroja blízkeho 27 ročnému zápasníkovi, ktorý poukazoval na chybu zo strany jeho manažéra.* Ten mal údajne priniesť nesprávne informácie obom stranám, ktoré nakoniec viedli k nedorozumeniu a nezhodám medzi medzi zúčastnenými.

Kto je teda manažérom Matěja Peňáza a ktoré iné hviezdy domácej scény zastupuje?

Manažérom Matěja Peňáza je MMA management Mayerson. Táto manažérska agentúra sídli v Nových Zámkoch a okrem Peňáza zastupuje aj ďalšie veľké hviezdy domácej scény, ako Rony Paradeiser, Marek Mazuch, či Roman Paulus.

Mayerson zastupuje aj jediných 2 slovenských reprezentantov v UFC, teda Lajoša Kleina a Martina Budaya.

Na fotografii Ondrej Majerčík alias Mayerson, ktorý dopomohol Lajošovi Kleinovi k jeho kontraktu s UFC.

S Peňažnom začal manažment spolupracovať v roku 2022, po tom čo mu nevyšla jeho účasť v DWCS. Odvtedy zápasil Peňáz v Oktagone 3 krát a vo všetkých zápasoch zvíťazil.

Spolupráca s Oktagonom

Okrem manažovanie zápasníkov spolupracuje Mayerson manažment aj s Oktagonom, ktorému pomáha s matchmakingom. Práve tento fakt komplikuje riešenie situácie s Peňázom, keďže tak ako on, je podľa všetkého aj jeho manažér v Oktagone zazmluvnený.

*Informácia o chybe zo strany manažéra je zo zdroja blízkeho Matějovi Peňázovi, čo teda nezaručuje 100% relevantnosť a objektivitu týchto informácií.