Kariéra modelky alebo MMA? Finalistka MISS Zajícová vysvetľuje, čo je jej prioritou.

19 ročná MMA zápasníčka Veronika Zajícová, ktorá v súčasnosti pôsobí v organizácií RFA sa okrem bojových športov venuje aj modelingu. Spojiť tieto dve aktivity na najvyššej úrovni je bezpochyby náročné, čo potrvdzuje aj fakt, že kvôli účasti vo finále prestížnej súťaže krásy MISS ČR Zajícová odvolala svoju účasť na turnaji RFA 12 v Považškej Bystrici.

Vysvetlenie

Ahoj všetci, ako už asi viete som na MISS Českej republiky a podarilo sa mi prebojovať, do finálovej 12, čo je síce dobrá správa ale tá zlá je tá, že som kvôli tomu musela zrušiť môj zápas, ktorý som mala mať teraz 9.9 na RFA. Zrušiť som ho musela kvôli tomu, pretože nemám teraz vôbec čas trénovať, kedže teraz máme stále nejaké sústredenia a nemôžem riskovať, že by sa mi niečo stalo.“ Konštatovala Zajícová, ktorá v rozhovore pre náš web, ktorý sme vám pred časom priznala, že jej prioritou je ešte stále kariéra MMA zápasníčky.

„Bez váhania MMA. Tým žijem a to ma baví najviac. Modeling je tiež super, ale neviem si predstaviť, že by som to robila bez MMA. Beriem ako súčasť toho môjho MMA profilu. Keby som nerobila MMA, tak by ma ani nepadlo ísť na MISS

Už pred MISS som mala kontrakty s niektorými značkami, napríklad športové oblečenie KFIT apod.“ Doplnila mladá zápasníčka, ktorá sa do budúcna zrejme bude musieť rozhidnúť, čomu sa bude venovať na 100%.