Sivák, Fapšo a Borároš budú zápasiť na rovnakom turnaji. Koho čaká debut pod MMA a kto zabojuje o záchranu kariéry?

Tak ako minulý rok, aj tentokrát si počas leta dáva organizácia Real Fight Aréna trojmesačnú pauzu. Najbližšie sa môžu fanúšikovia tešiť na galavečer Special title fight 2 v spolupráci s organizáciou IAF, ktorý sa uskutoční 21. septembra v Prahe.

Karta v Žiline bude nabitá hviezdami

Mesiac na to sa hviezdy RFA predstavia po prvýkrát v Žiline, kde už je oznámených niekoľko veľkých mien domácej bojovej scény. Najjagavejšou hviezdou turnaja bude stále neporazený šampión RFA Václav Sivák.

Ostravský „Bad boy“ si okrem českých a slovenských turnajov vyskúšal aj zápasy v poľskej KSW, či ruskej RCC, ani tam však naňho súperi nedokázali nájsť recept. Najbližšie sa na RFA Sivák ukáže práve v Žiline, kde ho bude čakať ďalšia obhajoba opasku šampióna K1.

Gábor v boji o záchranu kariéry

Siváka doplní na RFA 18 v Žiline aj Gábor Borároš, ktorému debutový zápas v novom pôsobisku vôbec nevyšiel. Tentokrát je však rozhodnutý dať do prípravy maximum a pokúsiť sa o reštart upadajúcej kariéry.

Fapšov debut v MMA

Šancu na nápravu zlého výkony z posledného zápasu využil v Nových Zámkoch Sebastián Fapšo, po tom čo tvrdým ukončením poslal k zemi zástupcu IAF Filipa Roubíčka. Zlepšenú výkonnosť sa bude snažiť „tank“ potvrdiť aj v Žiline, kde ho však nečaká zápas v postoji, ale debut pod pravidlami MMA.

Ďalší zápasníci

Okrem 3 veľkých mien je do Žiliny oznámených aj niekoľko ďalších bojovníkov, vrátane bývalého vynikajúceho českého boxera dnes MMA zápasníka Martina Prázdneho, semifinalistiek EUROGOLD pyramídy Adama Jakubíka, či premožiteľa Dominika Toporcera Davida Martínika.

Organizácia už oficiálne spustila predaj vstupeniek. V súčasnosti si ich môžete zakúpiť v sieti Predpredaj.sk za zvýhodnenú cenu 14,90€. Táto akcia však potrvá len do konca júna.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *