„On to nechce a už vôbec nie v mojom meste.“ Vlasto Čepo komentuje „nekonečný príbeh“ s rivalom Peňazom.

Vlasto Čepo zvíťazil v jednom najatraktívnejších zápasov Oktagonu 42 nad Moldavcom Taburcenau a opäť sa prihlásil o súboj s Matějom Peňázom, o ktorý veľmi stojí aj samotná organizácia.

Turnaj Oktagon 42 v Bratislave sa v prvej polovici zápasovej karty niesol v čo sa týka zápasov, v komornejšom duchu a žiadny z výkonov v tejto časti nezdvihol fanúšikov zo sedačiek.

Potom však prišlo československé derby Ryšavý vs Kohout, ktoré naštartovalo skvelé divadlo posledných troch zápasov.

Hneď v tom nasledujúcom predviedol svoje umenie Vlasto Čepo, ktorý už tradične zahodil taktiku a dokázal otočiť dog fight s nebezpečným Moldavcom Taburcenau.

Čepo vs Peňáz

Po Čepovom veľkom víťazstve bol za skandovania fanúšikovia „čepo army“ pozvaný do klietky aj rival Matěj Peňáz.

Ten v Oktagone potvrdil ďalšiu pozvánku do „prípravky“ UFC, ktorú však kvôli zápasu s „El chapom“ podľa vlastných slov oželelie.

K „Moneyho“ pozvánke do DWCS sa na tlačovej konferencii vyjadril aj Vlasto Čepo.

Keď má takú možnosť, nech to využije, keď chce ale ja si myslím, že to nebude využívať po takom zranení, hneď taký ťažký zápas.

Možno si ľudia myslia, že ja akože ho nemám rád alebo niečo, ale ja mu prajem, keď mu to vyjde, tak sa tam dostane a má na to, keď mu to nevyjde, tak bude v Oktagone ďalej.“

Ďalšie vyjadrenie k zápasu s Peňazom priniesol slovenský Srb pred niekoľkými hodinami na svojom instagrame.

Je to pre mňa osobné ale myslím si, že on to nechce a už vôbec nie v mojom meste.“

Napísal k svojmu príspevku Čepo, ktorého by mal súboj s Peňazom čaká na ďalšom turnaji v Bratislave, konkrétne 7.10 v Tipos aréne.