Nástupca Moravčíka proti katovi Kohouta. PML 7 ponúkne skvelú titulovú bitku.

Štartová listina turnaja PML 7, ktorý sa uskutoční 23.9. v Trenčíne ponúkne fanušikom skvelý titulový zápas. V súboji o pás šampióna vo váhe do 80 kilogramov sa stretne 1 váhy Čech Ondřej Malina s vychádzajúcou hviezdou slovenského thajboxu Jurajom Tuturom.

„Big foot“, ktorého fanušikovia postojovej scény vnímajú ako nástupcu legendárneho „Drakulu“ Vlada Moravčíka sa po neušpešnom titulovom zápase na DFN bude snažiť získať opasok inej známej postojárskej organizácie.

„Ide o najväčší zápas, aký sa dá momentálne postaviť na česko-slovenskej scéne thajského boxu, stretnú sa tu dva obrovské talenty. Už dávnejšie sa hovorilo, že ľudia chcú vidieť súboj Malina – Tutura a teraz sa toto prianie fanúšikom splní. Je to najočakávanejší zápas na muaythai scéne, ktorý zaujíma každého fanúšika nášho športu.“ Avizuje nadšený promotér PML Tomáš Tadlánek.

Veľké očakávania od súboja má aj Ondřej Malina. „Myslím, že celá česká aj slovenská stand up scéna čaká na tento zápas. Súper je viac než kvalitný a o to viac sa na to teším“ Hlási Malina a avizuje jednoznačný útok na ukončenie pred limitom. Nič iné si ani nepripúšťa. „Tretie kolo, TKO a opasok pôjde ku mne. Konečne ten titul budem mať. Je to môj najbližší cieľ, čo mám v hlave“ Dodáva.

Okrem tohto zápasu nás na PML čakajú aj dalšie 2 titulové zápasy. Vo váhe do 60 kilogramov  uvidíme duel Klimáček vs Borák a v súboji o titul WMC sa predstaví  najväčšia hviezda organizácie Monika Chochlíková proti talianke Pircher.

Lístky na galavečer PML 7 sú stále dostupné v sieti Predpredaj.sk.