„Bol to jednoznačný zápas.“ Bývalý rozhodca Oktagonu reaguje na pochybnosti okolo výsledku súboja Kincl vs Vémola.

Hlavný zápas celého večera a jeden z najočakávanejších stretov v histórii domácej scény, takto by sme mohli charakterizovať súboj Patrika Kincla a Karlosa Vémolu.

25 minút, počas ktorých sa obaja zápasníci snažili presadiť svoje silné stránky však pre väčšinu fanúšikov nebolo najatraktívnejším zážitkov, aký mali na galavečeroch Oktagonu možnosť sledovať.

Kým „Terminátor“ sa počas celého zápasu spoliehal na svoj wrestling, snažil sa súpera unaviť na pletive a preniesť súboj na zem. Patrik Kincl vsadil na väčší počet úderov, ktoré spôsobili značný damage na tvári šampióna poloťažkej váhy.

Z víťazstva sa napokon k radosti väčšiny fanúšikov v O2 aréne radoval Kincl, a vrátil tak svojmu veľkému rivalovi prehru ešte z čias organizácie XFN.

Rozporuplné názory

Už počas zápasu sa názory na to, kto v zápase vedie výrazne odlišovali, nie u fanúšikov ale aj zápasníkov domácej scény.

K bodovému rozhodnutiu svojho zápasu sa už vyjadril aj Karlos Vémola, ktorý bol podľa vlastných slov pred 5 kolom presvedčený o tom,  že v zápase jednoznačne vedie.

Názor trénera SFG

Často je z rohu problém určiť víťaza kola, hlavne pri tesných zápasoch.
V rohu sa predsa len sústredíme na iné veci.
Toto ale tesný zápas nebol, povedal by som, že celkom jednoznačný.

Nechápem, že si naozaj veľa ľudí (zápasníkov, trénerov) myslelo, že výsledok mak byť opačný.“ Reagoval na Vemólové slová tréner Spartakus fight gymu a bývalý rozhodca Jan Hudák, ktorý svojho času rozhodoval zápasy priamo v Oktagone.

Kto podľa vás zvíťazil?