Zápasník COTS odhaľuje svoj zápas na 7 turnaji aj súpera.

Turnaj COTS 7 zatiaľ nemá oficiálne potvrdený žiadny zápas, no podľa zdroja od samotných zápasníkov uvidíme na 7 turnaji organizácie súboj medzi trénerom Kolesa a bývalým súperom psycho Michala Bukysom a infuencerom Seaserom.

Bukys má na konte okrem zápasu s psycho Michalom aj súboj 2 na 1, v ktorom spolu so strelcom Dáňom porazili profesionálneho zápasníka Filipa Roubička.

Jeho súper sa naposledy predstavil na turnaji COTS 5, kde podľahol v prvom kole Honzimu Michálkovi.

Dátum a miesto konania turnaja zatiaľ nie sú známe, no v prípade, že bude pokračovať rastúca tendencia v rámci popularity organizácie, mohol by sa v poradí 7 galavečer presunúť do ešte väčšej arény.

Ďalšie novinky z COTS

Priateľka Tomáša Le syho opäť v klietke

Denisa Ryndová je česká modelka a po novom aj partnerka promotéra Clash of the Stars Tomáša Le syho.

Práve cez účasť na galavečery COTS sa Ryndová spoznala so svojím partnerom, ktorý jej podľa vlastných slov neschvaľuje ďalšiu účasť v MMA zápase.

To by sa však mohlo zmeniť po trash talku s bývalou súperkou so zápasu 2 na 2. Tou je modelka onlyfans Inked Dorry, ktorá sa s Ryndovou už niekoľko dní prestreľuje na sociálnych sieťach.

Z väčšej časti je v tejto chvíli už len na majiteľovi a promotérov COTS či svojej polovičke dožičí súboj na jednom z nasledujúcich galavečerov.