Fapšo obdržal prekvapivú výzvu. Uvidíme ho v MMA?

Sebastián Fapšo sa už onedlho predstaví na domácej pôde v Považskej Bystrici, kde ho v rámci galavečera RFA 12 čaká Čiernohorec Radovan Vuković. Zápas na domácej pôde si chce Fapšo užiť vo veľkom štýle, o čom svedčí aj jeho zaujímavá výzva.

„Tank“ dostane tank

V pondelok som vás informoval o netradičnej požiadavke, ktorú slovenský zápasník adresoval promotérom RFA.

Takže teraz natáčam pre Borisa a RFA. Ako už viete, tak 2 dni dozadu som bol na kempe a bavil som sa tam s chalanmi, že keď Jake Paul mohol mať na nástupe „tank“ tak prečo by som ja nemohol mať.

No, takže toto je výzva pre teba Boris, RFA a organizátorov, aby ste zohnali tank, takže som zvedavý chlapci.“ Konštatoval vo svojom videu Fapšo, ktorému nakoniec bude vyhovené.

Dnes v ranných hodinách zverejnilo RFA na svojom instagrame príbeh, v ktorom promotér a majiteľ organizácie Boris Marhanský v pozadí s tankom slovenskej armády ohlasuje, že Fapšovi v Považskej Bystrici umožní pompézny nástup, o aký si žiadal. Má to však jeden háčik.

Tak Sebastián ja som prijal tvoju výzvu tank je pripravený na 8.9. na verejné váženie na turnaj v Považskej Bystrici.

Ja dávam tebe výzvu a to je to, že ty musíš sľúbiť, že dokonca budúceho roka sa u nás predstavíš aj v disciplíne MMA.
Keď príjmeš túto výzvu, tak 8.9 tento tank bude ready.“

Fapšo sa tak za svoju nezvyčajnú požiadavku bude musieť svojmu zamestnávateľovi odplatiť zápasom v MMA, o ktorom sa v súvislosti s ním špekuluje už dlhší čas.

Čo na to hovoríte vy? Chceli by ste vidieť Fapša v MMA?