„Dúfam, že budeš hrdina aj nabudúce.“ Mikulášek sa prestreľuje s Enžlom a vysvetľuje, ako by dopadol vzájomný duel.

Okolo Václava Mikuláška je v poslednom období dosť rušno. Najnovšie sa bývalý zápasník Oktagonu pustil do prestrelky na sociálnych sieťach s fitness infuencerom Jakubom Enžlom. Dôjde na vzájomný zápas?

Prestrelky na sociálnych sieťach

Ubehlo sotva pár dní od víťazstva Václava Mikuláška na galavečery Clash of the Stars 7 a už sa v súvislosti s ním rieši hneď niekoľko zápasov. O prvom už oficiálne oznámenom súboji, ktorý čaká Babu Jagu na RFA 15 v Bratislave so Slovákom Gabrielom Törökom sme vás informovali pred niekoľkými dňami. Najnovšie sa ostravský rebel prestreľuje na sociálnych sieťach s fitness influencerom Jakubom Enžlom. 

„Mikuláš môžeme si dať súťaž v benchpresse, nech sme na rovnakej rovine logického uvažovanie,“ Reagoval na výzvu od „Baby Jagy“ muž roka 2023 podľa časopisu Esquireman.

„Keď niekto niečo začne, tak ja nemám problém s tým pokračovať. Počúvaj mindžo, teda Enžl, samozrejme v benchpresse by si ma porazil, je to tvoja disciplína, si v tom strašne silný, čo mám napozerané o tebe, tak si v tom strašne dobrý. Ale v mojom športe by si dopadol ešte horšie ako ja na tom benchpresse, takže tak. Dúfam, že taký hrdina budeš zase nabudúce a necháš svojho kamaráta utopiť, ako si ho nechal utopiť v hale pred začiatkom galy. Maj sa krásne,“ Kontroval Mikulášek, ktorého teda najbližšie uvidíme 9 marca v Bratislave.

Chceli by ste vidieť zápas Mikulášek vs Enžl?