Držitelia opaskov, aj kontroverzné postavy. RFA a IAF ohlásili kartu roka v čele s Brichtom.

Spolupráca organizácií RFA a IAF už priniesla 2 spoločné turnaje, pričom na tom prvom sme boli svedkami hneď troch titulových zápasov.

Spoločný galavečer pod názvom Special Title Night zažije svoje pokračovanie 21.9. v Prahe, kde bude o opasok šampióna bojovať aj bývalý titulový vyzývateľ KSW Leo Brichta. 

Brichta vs Mezhidov

Hlavným ťahákom celého večera bude prvá obhajoba šampióna ľahkej váhy Arbiho Mezhidova, ktorý svoj opasok získal na RFA 15 v Bratislave po tuhom boji na 5 kôl s mladým slovenským reprezentantom Martinom Horínkom. Pri prvej obhajobe čaká Mezhidova v Prahe hviezdny Leo Brichta. Miláčik domácich fanúšikov, ktorý pred časom neuspel v súboji o titul dočasného šampióna KSW sa vracia do RFA po viac ako roku a v duely so súčasným šampiónom organizácie sa bude snažiť získať svoj prvý titul v profesionálnej MMA kariére. 

Kontroverzné postavy aj držitelia opaskov

Na predchádzajúcom turnaji Special Title Night z dielne RFA a IAF získal šampiónsky pás RFA kontroverzný Tadeáš Růžička, ktorý zdolal v súboji podľa pravidiel real fight Jacoba Mikulu. Prvá obhajoba ho podobne ako Mezhidova čaká 21.9. v Prahe, kde ho doplní ďalšia rozporuplná postavička RFA Václav Mikulášek. „Baba jaga“ sa predstaví v klietke po prvýkrát od vyhroteného duelu s Gabrielom Törökom, , v ktorom bol diskvalifikovaný za hodenie chrániča po svojom súperovi.

Medzi ohlásenými menami na Prahu figuruje aj šampión Viktor Červinský,  ktorému budú sekundovať ďalšie mladé hviezdy RFA, ako Matěj Kozubovský, či Patrik Záděra. Tento spoločný turnaj RFA a IAF je preto z pohľadu oboch organizácií vnímaný ako vrchol kalendárneho roka.