Buki je späť. Návrat hlási aj lovec Úškrt. Čo nás čaká v piatok na PML 10?

Už tento piatok nás čaká jubilejný 10 turnaj organizácie PML. V Nitre je pre fanúšikov od 17:30 pripravený atraktívny mix zápasov v postoji a MMA. Ktoré veľké mená sa na evente predstavia?

Buki je späť

Hlavným lákadlom pre väčšinu fanúšikov MMA na domácej scéne bude bezpochyby návrat bývalého dvojnásobného šampióna Oktagonu Ivana Buchingera.

„Bukiho“ ktorý sa vracia po ťažkej prehre s Ronym Paradeiserom čaká pri premiére v organizácii PML brazílskym reprezentantom Surian. Ten má v profesionálnej kariére na konte už 19 profesionálnych víťazstiev a o jeho komplexnosti svedčia tituly majstra sveta v BJJ aj v boxe. Väčšina fanúšikov však zrejme favorizuje Buchingerova, ktorého čaká v Nitre už 51 zápas v profesionálnej kariére.

Návrat hlási aj lovec Úškrt

Hneď do 2 zápasov sa po takmer ročnej chystá  „lovec“ Radovan Úškrt. Kým na Oktagone v Bratislave ho čaká duel s Petrom Kníže na PML bude jeho súperom český mladík Viktor Červinský. Šampión RFA sa o duel s Úškrtom prihlásil len 2 týždne pred turnajom PML a bude zaujímavé sledovať jeho duel v postoji s bojovníkom, ktorého tvrdosť pästí už na vlastnej koži pocítili viacerí poprední zápasníci Oktagonu.

Hlavný zápas

Hlavným ťahákom podujatia v rámci postojárskeho programu bude duel Milana Páleša, ktorého čaká v hlavnom zápase večera Ukrajinec Didiaev.

Úspechmi ovenčený Páleš sa predstaví na PML už po niekoľký krát a nič iné ako víťazstvo si ani tentokrát nepripúšťa.

Lístky na turnaj sú dostupné v sieti Predpredaj.sk a ppv na Oktagon.tv

Celá zápasová karta

Páleš vs Didiaev

Úškrt vs Červinský

Meszáros vs Ilušák

Buchinger vs Surian

Kohout vs Dias

Nafuka vs Gogotchuri

Lachty vs McDonald

Puraš vs Kosiacki

Kučera vs Hrabica

Dolnák vs Kohout

Hanzel vs Šlesárik

Dovičovič vs Mokrý