Apollo vs Surdu na jednom z nasledujúcich turnajov? Veterán Oktagonu nie je proti.

Ešte väčšiu kvalitu do už tak nabitej weltrovej váhy Oktagonu priniesla pyramída Tisport Gamechanger, ktorá do organizácie prilákala tých najlepších zápasníkov z celej Európy.

Jedným z nich je bezpochyby aj moldavský Dracula Ion Surdu, ktorý po smolnej prehre s neskorším finalistom Gamechangeru Bojanom Veličkovićom, následne porazil na body Maté Kertésza a naposledy po drtivom závere prvého kola aj Alexa Lohoré.

Teraz si sympaťák z poľského Ankosu brúsi zuby na titulový zápas, ktorý by v jeho prípade mohol prísť na rad už čoskoro.

Podobne veľké ambície má aj bývalý titulový vyzývateľ vo váhe do 77 kilogramov Leandro Silva. Apollo, ako znie jeho dobre známa prezývka je s 8 zápasmi veteránom organizácie a v Oktagone už čelil tým najlepším bojovníkom vo svojej váhovej kategórií.

Ani jemu sa však podľa predstáv nevydarilo pôsobenie v Gamechangeri, keď v prvom nestačil po tesnom priebehu na druhého finalistu Gréka Michailidisa.

Následne však získal 2 víťazstva po sebe a vo vyrovnanom rebríčku weltrovej váhy mu momentálne patrí 5 priečka. Priečky nad ním však držia len obaja finalisti pyramídy Tisport Gamechanger, David Kozma, ktorý má zápasovú prestávku a spomínaný Ion Surdu.

Surdu vs Apollo

Práve Surdu je teda najpravdepodobnejším súperom Brazílčana v ďalšom zápase, v príprave že chce zostať aktívny a čeliť vyššie postavému súperovi.

„Zaujímavý zápas.“ Reagoval na hlasovanie medzi ním a Ionom Surdu na našom instagrame Apollo, ktorý sa na svoje zápasy dlhodobo pripravuje v ATT gyme na Floride, ktorý je považovaný za jeden z najkvalitnejších gymov na svete.

Chceli by ste vidieť Duel Surdu vs Apollo?