Ako blízko je súboj Terminátorov? Novotný reaguje na možný zápas Vémola vs Pütz..

Česko vs Nemecko. Terminátor vs Terminátor, či bývalý titulový vyzývateľ poloťažkej váhy vs súčasný šampión. Toto je len niekoľko prívlastkov, aké by sme mohli dať duelu Karlosa Vémolu a Štefana Pütza, o ktorom sa v Oktagone špekuluje už niekoľko rokov.

Vplyvom rôznych okolností však na zápas doteraz nedošlo a zjavne nenastali ani žiadne výrazné posuny v rokovaní zainteresovaných strán.

Český Terminátor Karlos Vémola však na súboj s bývalým šampiónom M1 nezabúda, o čom svedčí aj jeho vyjadrenie na poslednom turnaji Oktagonu v Kolíne.

„Verím, že niekde medzi vami je jeden chlap, ktorý si hovorí Terminátor a jeho meno je Štefan Pütz. Ja som jediný Terminátor v Oktagone. Možno pred ukončením kariéry by sme to mali urobiť. Bol by to najväčší zápas v nemeckej histórie, Terminátor vs Terminátor.“ Neodpustil si štipľavú poznámku súčasný šampión váhy do 93 kilogramov.

Čo na to promotér?

Svoje stanovisko pridal krátko na to aj promotér a zároveň matchmaker Oktagonu Ondřej Novotný.

Nebol by to on keby nepoškadlil domáce publikum a nevyzval Štefana Putza, ktorý tu v prestávkovom programe bol v Nemeckom štúdiu. Má stále chuť na ten súboj Terminátorov a na ten máme chuť aj my. Uvidíme kam až sa to dostane.“ Reagoval počas komentovania turnaja Novotný, ktorý má pri počte a kvalite zápasníkov v jednotlivých divíziách s ich nasadzovaním na jednotlivé turnaja plne ruky práce.

Najbližšie nás čaká jubilejný Oktagon 50 v Ostrave, kde určite stojí za zmienku titulový zápas pérovej váhy Keita vs Samsonidse ale aj očakávaná odveta Buchinger vs Paradeiser.